TLCargo

Naše služby

TLCargo services

Preprava zdravotníckeho materiálu

Preprava zdravotníckeho materiálu

Zaisťujeme prepravu a distribúciu zdravotníckeho materiálu v Európskej únii av ďalších krajinách. Váš zdravotnícky materiál prepravíme rýchlo, spoľahlivo, lacno av súlade s príslušnou legislatívou, najmä so zákonom 268/2014 Zb. o zdravotníckych pomôckach a vyhláškou 62/2015 Zb. o vykonaní niektorých ustanovení zákona o zdravotníckych pomôckach.

Preprava liekov

Preprava liekov

Bezpečne a spoľahlivo prepravujeme liečivá v rámci Európskej únie i ďalších európskych štátov. Disponujeme najmodernejšími technológiami pre udržanie teploty a zaistenie bezpečnej prepravy liečiv v súlade so zákonom 378/2007 Zb. O liečivách, Vyhláškou 229/2008 Zb. O výrobe a distribúcii liečiv i Správnou distribučnou a dovoznou praxou (SDDP).

Zasobovanie lekární, ordinacií a nemocníc

Zásobovanie lekární, ordinácií a nemocníc

Zabezpečujeme spoľahlivé a rýchle dodávky kvalitných liečiv, zdravotníckych pomôcok a ostatného sortimentu zdravotníckeho charakteru do lekární, lekárskych ordinácií, kliník, nemocníc i výskumných ústavov. Staráme sa o komplexné zabezpečenie potrieb zdravotníckych zariadení.

Skladovanie liečiv

Skladovanie liečiv

Zabezpečenie účinnosti lieku, jeho kvality a bezpečnosti pre pacienta vyžaduje správne uchovávanie. V našich skladoch zabezpečujeme skladovanie liekov za prísne kontrolovaných podmienok, v súlade so všetkými pokynmi výrobcov liečiv aj predpismi a normami Európskej únie.

Colna služba

Custom services

Skúsenosti posúvajú hranice služieb a vďaka tomu ani firma TLCargo nezostáva s ponukou stáť na mieste. Svoje služby neustále rozširuje a zdokonaľuje.

Colné služby


Ak preprava produktov prebieha cez hranicu tretích krajín, tak tovar musí byť riadne preclený na príslušnom colnom úrade. To samozrejme môže kohokoľvek odradiť, pretože ľahko sa môže vlúdiť chybička a je po bezpečnom prevoze kamkoľvek. Ide o proces, ktorý skutočne môže prepravu značne skomplikovať. Vďaka skúsenostiam v doprave a rovnako aj colných konaní, ponúka firma TLCargo colné služby, ktoré vás bezpečne vykonajú colným konaním a to ako pri dovoze alebo vývoze.

Ponuka colných služieb

  • • Budete mať prehľad o celom procese colného odbavenia.

  • • Hladký priebeh odbavenia vám ušetrí váš čas.

  • • Nebudú vám chýbať žiadne základné údaje o zásielke, ktoré sú nevyhnutné pre plynulý a bezpečný prevoz, vrátane použitého colného kurzu a odporúčaného základu pre výpočet DPH.

  • • Pomoc pri riešení problémov, nejasností alebo čohokoľvek iného, ​​čo sa týka oblasti colných služieb.Naša firma TLCargo ponúka skutočne širokú škálu colných služieb a rozhodne nepochybíte, keď si necháte prípadne všetko potrebné skontrolovať alebo vypracovať, aby priebeh vášho transportu bol skutočne rýchly a bez komplikácie. Colné povinnosti vás nebudú zdržiavať od vášho biznisu.

Zberné služby

TLCargo

Objednajte si našu kuriérsku službu pre zdravotnícke potreby


Je to veľmi jednoduché av niekoľkých krokoch vám celý proces predstavíme.Na našu logistickú spoločnosť sa môžete vždy spoľahnúť. Zdravie je vždy na prvom mieste as tým úzko súvisí aj rýchlosť a kvalita dodania sortimentu.

Viac o zberných službách

Zistite náklady na dopravu

Zistite cenu

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás