TLCargo

Ako prebieha preprava liečiv

Jednotlivé etapy prepravy liečiv a zdravotníckeho materiálu

Jak probíhá přeprava léčiv

Postup prepravy

Objednávka služby

Prepravu liečiv a zdravotníckeho materiálu si môžete objednať prostredníctvom telefónu, e-mailu či webového formulára. Stačí vyplniť základné údaje.

1

Príjem tovaru na prepravu

Po objednávke prepravy navštívi odosielateľa v dohodnutú dobu náš zamestnanec, ktorý zásielku vyzdvihne a naloží do jedného z našich špeciálne upravených automobilov, vybavených na prepravu liekov a zdravotníckeho materiálu.

2

Dodatočné poistenie zásielky

Naša preprava je úplne bezpečná a vyhovuje všetkým predpisom a normám na prepravu liečiv. Riziko poškodenia sa ale nedá nikdy vylúčiť - ani pri maximálnej opatrnosti. Ak budete mať záujem, môžete si k zásielke dojednať dodatočné poistenie.

3

Prevoz tovaru

Vašu zásielku prepravíme vždy tou najrýchlejšou cestou. Naše trasy dokonale optimalizujeme, aby preprava trvala čo najkratšie. Používame špeciálne upravené automobily, umožňujúce presné nastavenie vnútornej teploty, ktorú po celý čas prepravy neustále monitorujeme.

4

Doručenie zásielky

Akonáhle dorazíme na miesto určenia, zásielku odovzdáme adresátovi, ktorému poskytneme aj kompletný teplotný report, dokazujúci, že teplota počas prepravy nepresiahla určené limity.

5

Telefonické avízo

Predtým, než zásielku doručíme, v dostatočnom predstihu telefonicky upozorníme adresáta.

6

Zistite náklady na dopravu

Zistite cenu

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás