TLCargo

Zberné služby

Collection services

Objednaj prepravu

Nedostatky, ktoré sa objavujú na trhu av distribúcii zdravotníckych potrieb sa dajú riešiť. Preto rozširujeme svoje logistické služby, ktoré prinesú riešenie.


Nový, rýchly a spoľahlivý rozvoz zdravotníckeho sortimentu

Ak sa pozriete do zdravotníckeho sektora, tak sa tu neustále objavuje jeden zásadný problém. Na prepravu liekov a ďalších produktov zameraných na zdravie sa vzťahuje jasný zákon, v ktorom je stanovený teplotný režim potrebný na prevoz. V niektorých prípadoch nie je objem prepravovanej zásielky natoľko veľký, aby sa vyplatilo viezť tovar v teplotnom režime, čo sa v logistických firmách rieši rôznym spôsobom.


Sú rôzne možnosti:

  • Sortiment je prepravovaný bez teplotného režimu, čo je samozrejme v rozpore so zákonom, ale na druhú stranu sa toľko nezvýši výsledná cena produktu.
  • Sortiment sa prepraví podľa stanovených podmienok – pri tejto špecifickej preprave je nutné počítať s tým, že prepravné je kvôli udržiavanej teplote vyššie, než pri bežných prepravách. V prípade prepravy 1 kartónu môže firme prísť faktúra v cene za celú dodávku, čo sa bohužiaľ odrazí aj na konečnej cene produktu.


Ako z tohto kolobehu von?

Naša certifikovaná logistická firma pre zdravotníctvo TLCargo a.s. vždy hľadá to najlepšie a cenovo najprijateľnejšie riešenie týchto špecifických prepráv. Prepravujeme zásielky podľa stanovených noriem za prijateľné ceny. Spúšťame novú kuriérsku službu, ktorá bude podobná ako je PPL alebo DPD, ale v teplotnom režimu pre liečivá a zdravotnícke produkty. Naše automobily budú jazdiť po celej Českej i Slovenskej republike a rozvážať objednaný tovar v teplotnom režime od 15 °C do 25 °C, čo je zákonom stanovená teplota, ktorá je potrebná pre 90 % zdravotníckeho sortimente. Výhodou je, že tento prevoz neovplyvní výslednú cenu produktov.


Objednajte si našu kuriérnu službu pre zdravotnícke potreby

Je to veľmi jednoduché av niekoľkých krokoch vám celý proces predstavíme.


  • Na webových stránkach www.tlcargo.sk nájdete všetky dostupné informácie, ale aj banner, ktorý má odkaz na kuriérsku službu v teplotnom režime< /b> – „objednať tu“. Rovnako nie je problém kliknúť priamo na banner, ktorý vás tiež presmeruje na potrebnú stránku.
  • Na odkaz jednoducho kliknete a budete presmerovaný na stránku s formulárom.
  • Tu vyplníte všetky potrebné údaje, ktoré spracujeme vo veľmi krátkom časovom limite.
  • Teraz máte istotu, že Vaša objednávka bude prepravená podľa stanovených zákonných noriem.

Na našu logistickú spoločnosť sa môžete vždy spoľahnúť. Zdravie je vždy na prvom mieste as tým úzko súvisí aj rýchlosť a kvalita dodania sortimentu.

Kontaktné informácie

Údaje o preprave

Kliknutím na tlačítko "Odoslať" vyjadrujte súhlas so
zmluvnými podmienkami.

Děkujeme! Brzy vás budeme kontaktovat.

Kontaktujte nás